Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Trouble maker[ Private with Yura]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Jung Jin-young

Jung Jin-young


Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/02/2013

Trouble maker[ Private with Yura] Empty
MesajSubiect: Trouble maker[ Private with Yura]   Trouble maker[ Private with Yura] EmptyMar Feb 19, 2013 8:46 pm

Nu imi placea sa fiu trimis departe de casa numai pentru a indeplinii o misiune si sa omor pe cineva. De ce naiba mereu trebuia sa fiu la mama naiba, unde nu imi erau prietenii si mereu sa stau la un hotel urat? Macar de data asta hotelul arata mai dragut vazut din poze desigur. Drumul nu era unul asa de mare asa ca mi-am luat masina personala pentru a ma duce acolo. Dupa ce mi-am facut un dus, pasii ma dusera pana la dulapul cu haine de unde mi-am luat niste blugi strampti de culoare neagra, un tricou alb si o geaca de blugi pe deasupra. In picioare vesnicii adidasi de culoare alba care ii iubeam eu la nebunie. Aratam ca un baiat normal, putea lumea sa jure ca ma duc la liceu. Mi-am ascuns pistolul la geaca de blugi pe care mi-am inchiso putin iar pe altul l-am pus in bagajul mic pe care l-am luat cu mine. Doamne ce nebunie si cu misiunea asta. Am coborat jos si am pus totul in masina incepand sa conduc spre destinatie, ghidat de gps-ul meu supra performant. Totul era ok doar eu nu doream sa omor pe nimeni astazi si pur si simplu vroiam o pauza. Poate ca nu era tocmai o idee asa de buna sa intru in mafie si sa fac tot ce spun sefii mei extrem de enervanti. Cand a inceput sa sune telefonul, am apasat pe buton si am raspuns. Desigur ca era seful meu din ce in ce mai enervant.
- Tiger sper ca ai plecat spre tinta pe care o ai. Te rog frumos sa ai grija si sa vii in regula inapoi si cat mai repede. Nu este ultima ta treaba sa stii, spuse aceasta
Doar am aprobat cu un "Bine, voi avea grija iar dupa pur si simplu am inchis. Dupa cateva minute am inceput sa am aproprii iar dupa pana la urma am ajuns si la locul mult dorit. M-am cazat si eu in camera iar dupa m-am dus pana la restaurant. Imi era putin cam foame, mi-am luat ceva de mancare iar dupa ce am plecat am inceput sa ma plimb putin prin hotel pentru a mai inspecta locul si lumea care se afla pe acolo sa vad cine este omul care trebuie omorat.
-Foarte interesant locul....dar ar fi mai interesant daca tipul s-ar omora singur, spun eu nervos dar mai incet.
Dupa ce un oftat imi iesii printre buze, am continuat sa ma uit iar dupa m-am dus si m-am pus pe un fotoliu jos dar intr-un loc mult mai retras pentru a spiona putin. Nu puteam sa dau gres cu asta pentru ca vroiam sa ajung mai repede acasa.
Sus In jos
Yura
Admin
Yura


Mesaje : 37
Data de inscriere : 15/02/2013

Trouble maker[ Private with Yura] Empty
MesajSubiect: Re: Trouble maker[ Private with Yura]   Trouble maker[ Private with Yura] EmptyMier Feb 20, 2013 9:58 am

Avea de indeplinit o alta misiunea, de data aceasta. Si dupa cum i-au fost date indicatiile, era intr-un hotel, ceva ce pe ea o facea poate sa se mai bucure putin. Planul era usor, isi lua o camera, se adpta putin cu locul, isi omoara clientul, iar apoi fuge disparuta. Isi mai recapitula asta inca o data, pe patul din camera de hotel, bifand in mintea ei, prima parte a planului, care incepuse foarte bine.
Avea o servieta argintie, destul de mare, pe care o aseza pe cearsaful patului si o deschise. In ea se aflau doua pistoale, ce stateau foarte comod intr-un burete de culoare neagra, ce avea santuri facute special pentru forma lor. Unul era mai mare, si unul mai mic, nu stia sigur pe care-l va folosii asa ca ia laut pe amandoi, in mica misiune a lor. Daca venea vorba de un partener de misiuni cu Yura, aceasta raspundea repede, ca armele ei sunt partenerii. ceva ce nu te va dezamagii niciodata, iar acasa familia de pistoale se completa, ajungand la rude cuma r fi cutitul, si pustile. Pentru o fata ca ea, nu era pasionata de rujuri, si alte prostii din garderoba fetelor, pe ea o pasiona munitia.
Inchise servieta la loc, dupa ce verifica gloantele ambelor arme, si o puse intr-un sertar, din camera, ce avea cheitza, spre norocul ei. Inchise bine, sertarasul si isi puse cheitza in micul buzunar de la blugi. Erau de culoare neagra, cu luciu, si foarte mulati pe picioarele ei, in partea de sus purta un o bluzita, care ii dezgolea imaginea din zona abdomenului, de aceeasi non-culoare cu blugii, sustinuta de doua bretele subtiri. Era facuta pe niveluri, avand pe fiecare nivel, atze cu bilute negre si sclipitoare, de parca propia bluza avea dreduri. Ii placea sa treaca cu mana pe acea bluza, si sa se joace cu margele cazatoare, dar care sustineau bine. La mini purta diferite bratari, tot negre, cu tinte, pietricele, dar si puf, iar in par, avea o cordelutza cu tinte ascutite, deasemenea parul ii era putin ravasit, si varfurile aveau un aspect umed, dar era doar spuma de par pe ele.
Iesi din camera, nu in ultima secunda, fara sa se priveasca in oglinda, si incepu sa mearga pe coridorul din hotel. Tocurile ei, faceau acel hol, sa isi strice linistea in care era imbibat pana acuma, fiind incaltata cu pantafi de culoare negra, ce aveau tocul cam mare.
Se parea insa ca nu era singura care trecea pe acolo, si la cativa milimetrii de umarul ei, trecu un tanar chipes, care ii atrase atentia, cat sa-si intoarca capul la 90 de grade dupa trupul acestuia, prinzand un zambet viclean pe chip.
Sus In jos
https://asasins.forumgratuit.ro
Jung Jin-young

Jung Jin-young


Mesaje : 3
Data de inscriere : 18/02/2013

Trouble maker[ Private with Yura] Empty
MesajSubiect: Re: Trouble maker[ Private with Yura]   Trouble maker[ Private with Yura] EmptyMier Feb 20, 2013 8:47 pm

Stateam jos si ma uitam cu atentie la fiecare om in parte. O fi defect profesional sau numai mie mi se parea ca pareau suspecti cu totii? Doamne incepeam sa innebunesc. Am inceput sa ma uit cu atentie prin jur dar ma simteam analizat de cineva si nu stiam de cine asa ca m-am uitat cu atentie si am dat cu ochii de o fata satena foarte frumoasa. Aveam un deja-vu cand o priveam, simteam ca o stiam de undeva si nu stiam de unde. Era foarte frumoase si ceva imi spunea ca este si misterioasa si are ceva iesit in comun fata de celelalte fete de pe aici sau chiar din oras. Nu mereu fetele care se dau cu multe farduri si sunt atat de innebunite dupa ele sunt cele mai dragute, mie imi placeau mai multe cele mai aventuroase, care isi luau inima in dinti cand era vorba despre orice si ceva imi spunea ca fata este perfecta in descriere. Acum in acest moment nu prea mai puteam sa imi i-au ochii de la ea, era chiar o frumusete rar intalnita. Pana la urma m-am ridicat de pe scaun si am trecut pe langa ea, incepand sa o analizez pentru ultima data poate. Trebuia sa aflu cine este si de unde o stiu pe aceasta fata. Am inceput sa ma plimb pe hol in timp ce ma gandea la chipul sau si la toate persoanele pe care le cunosteam eu.
- De unde naiba o cunosc? Nu pot intelege de ce mi se pare asa familiara, de ce am un mare deja-vu, spun eu oftand usor.
M-am gandit mai bine si mi-am dat seama ca un coleg mi-a vorbit de o anumita fata cu numele Yura daca nu ma insel. Era o fata foarte frumoasa de care agentie spunea multe mai ales pentru ca este curajoasa, buna in ceea ce face si mereu la munca. Este chiar fata perfecta pentru orice baiat. Ma rog, ce conta... in acele momente baiatul mi-o arata si pot jura ca si atunci mmi-a furat privirea. M-am oprit usor pe hol pentru cateva minute iar dupa mi-am dat o palma peste cap.
- Prost mai esti cateodata Tiger, spun eu mai mult pentru mine pentru ca nu doream sa ma auda cineva cand vorbesc cu mine insami.
Am oftat usor si m-am uitat cu atentie pe hol, ducandu-ma inpoi la fata. Cand am ajuns am prinso usor de mana si am intors-o spre mine. Speram sa nu fiu brutal asa ca am intins mana spre ea si am zambit galant la aceasta.
- Numele meu este Jung Ji-Young, iar tu sper si cred ca esti Yura. Ma bucur sa te cunosc in persoana, spun eu zambind dragut la fata
Recunosc ca doream sa o cuceresc cu zambetul dar nici chia asa de rau. Pur si simplu ii vroiam toata atentia asupra mea si numai a mea si speram ca fata sa nu ma creada nebun sau vreun obsedat.
Sus In jos
Yura
Admin
Yura


Mesaje : 37
Data de inscriere : 15/02/2013

Trouble maker[ Private with Yura] Empty
MesajSubiect: Re: Trouble maker[ Private with Yura]   Trouble maker[ Private with Yura] EmptySam Feb 23, 2013 12:55 pm

Incepu sa analizeze locul unde se alfla acuma, vrand sa-si adapteze privirea cu locul acela, pentru cat timp va sta acolo. Avea de gand sa mearga si prin alte locuri ale hotelului, ca sa-l cunoasca mai bine, dar ceva o retinea sa ramana acolo pe loc, simtindu-se putin urmarita. Probabil cineva deja puse privirea pe existenta ei acolo, si se gandii sa ramana putin in loc, pentru a-i oferii prilejul celui sau celei care o priveste, sa faca asta pentru mai mult timp.
Auzii din nou, acei pasi familiari, pe care ii intalnise mai devreme, si isi intoarse privirea in directia lor, putand observa tanarul pe care il intalnise mai devreme, trecandu-i din nou pe langa. Ori baiatul asta nu avea stare, ori chiar ii placea ce vedea. Nu-l putea condmna, cateodata si ea se uimea cat de bine arata -cat de narcisit- in plus ii placea ca baiatul ii dadea prilejul sa-l analizeze de mai multe ori, caci chiar si ea il privea cu coada ochiului placandu-i mult ce vedea. Se parea ca acesta disparuse pe unul din holurile hotelului, si ii paru rau ca nu avea sa-l mai vada vreodata, dar erau bune pana si acele mici secunde, cand au schimbat unul cu altul priviri.
Vroia totusi sa o ia din loc ducandu-se mai departe, caci deja se saturase de aceeasi oameni care doar isi miscau buzele unul altuia, iar de la gat in jos parca ar fi fost, din piatra. Simtii dintr-o data atingerea calda a cuiva, si isi intoarse imediat gatul, trezindu-se cu chipul satenului de mai devreme.
"Huh? Ce vrea...?" se intreba aceasta singura, mai apoi traznind-o un zambet pe chip, caci se parea ca [,] chiar reusise sa-i innebuneasca mintile tanarului.
-Incantata Jin-Young, se intoarse de tot cu fatza spre el, retragandu-si inchietura mainii din stransoarea lui, si intinzandu-i-o pe cealalta, pentru un salut cumsecade.
-Asa e, eu sunt Yura... dar... nu cred ca te-am mai vazut, si nu-mi amintesc sa fiu o asa mare vedeta, ca sa fi asa fericit ca ma cunosti in realitate. Desi de unde sti de mine?
Devenii putin suspicioasa, la felul cum a atacat-o baiatul cu discutia, intrebandu-se in sinea ei, de mai multe chestii, pe care pana la urma le tinuse pentru ea, si-l lasa pe tanar sa-i raspunda intrebarilor, de pana acum.
Sus In jos
https://asasins.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Trouble maker[ Private with Yura] Empty
MesajSubiect: Re: Trouble maker[ Private with Yura]   Trouble maker[ Private with Yura] Empty

Sus In jos
 
Trouble maker[ Private with Yura]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The last bullet![Private with Jaejae]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: Hotel-
Mergi direct la: