Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Midsummer's dream

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Misty

Misty


Mesaje : 4
Data de inscriere : 22/02/2013

Midsummer's dream Empty
MesajSubiect: Midsummer's dream   Midsummer's dream EmptySam Feb 23, 2013 2:35 pm

O dupa-amiaza superba a unei zilei de vara. Pasarile cantau, fluturii zburau, o ambianta armonie a unui curcubeu intra in peisaj.
Ma plimbasem putin prin lacul Misiora. Imi placea o zi linistita, ca si cand mi-as fi luat o vacanta de la activitatile mele de baza.
Purtam un costum de piele, foarte mulat si negru, care atragea si mai tare soarele catre mine. Imi placea asta.
Mai devreme in oras chiar, mi-am cumparat si o coronita ce avea urechiuse deasupra, creindu-ma o felina imediat ce mi-o puneam. Era chiar frumos.
Priveam lacul si stralucirile razelor sale deasupra lui, apoi m-am dus direct la umbra unui copac. Parca doream sa inot, dar cine avea sa ma opreasca din timpul meu liber de azi? Chiar mi-am inchis si telefonul de cum am auzit ca nu am nici o misiune, ca sa nu apara vreo informatie indiscreta de la seful meu mafiot, precum ca s-a razgandit.
Sus In jos
Jaejoong

Jaejoong


Mesaje : 49
Data de inscriere : 16/02/2013

Midsummer's dream Empty
MesajSubiect: Re: Midsummer's dream   Midsummer's dream EmptySam Feb 23, 2013 7:24 pm

Observa in timpul mersului sau ca nu avea semnal la telefon, indiferent cat de sus l-ar fi ridicat. Era imracat atat de simplu in ziua aceea, tricou alb, in forma de V la gat, pantaloni negrii, cureaua cu tepi si nelipsitii lui tenisi. Nu stia sigur daca era de bine sau de rau, dar ce avea sa faca? Poate o liniste in natura nu i-ar strica.
Ajuns la lac oserva totusi ca nu era singur plimbandu-se pe acolo, ci chiar in apropierea umbrei unei copaci era o tanara blonda, ce parea ca venise tot pentru relaxare. Apropiindu-se si-a dat seama ca fata ii era de fapt cunoscuta si a zambit dulceag. A venit imediat la spatele ei si a cuprins-o usor cu ambele maini, apropiindu-se de urechea ei si soptindu-i:
- How are you, kittycat? I-a zis zambind larg si vizibil.
Sus In jos
Misty

Misty


Mesaje : 4
Data de inscriere : 22/02/2013

Midsummer's dream Empty
MesajSubiect: Re: Midsummer's dream   Midsummer's dream EmptySam Feb 23, 2013 10:38 pm

Era totul atat de pasnic si linistit, incat un murmur de satisfactie iesise dintre buzele mele. Am ramas in loc, fara sa actionez in vreun fel. Nu planuiam nimic altceva decat o relaxare in mijlocul naturii.
Deabia dupa un timp am simtit doua brate ciudat de cunoscute, alunecand in jurul trupului meu. Numai le-am privit, fara sa fac nimic, desi ceva ma atentiona in interior, acel lucru ce iti provoaca teama, iar eu preferam sa il ignor. M-am intors catre cel din spatele meu si m-am uitat pentru cateva clipe in ochii lui. Perfect, cum puteai sa iti incepi ziua mai buna, daca nu intalnindu-te cu fostul prieten?
- M-ai speriat, Jae... i-am zis incet, lasand un oftat mic sa imi scape printre buzele catifelate.
Nu se schimbase deloc, nici macar la gustul imracamintii, acelas par brunet, aceiasi ochi cristalini, aceeasi piele alba ca laptele, acelas trup sexy. Cum de nu mai eram impreuna? Deja imaginea lui exterioara ma facea sa o iau razna.
- Esti frumos... m-am scapat fara sa vreau, apoi dandu-mi seama chipul meu s-a inrosit si mana mi s-a dus peste gura.
Sus In jos
Jaejoong

Jaejoong


Mesaje : 49
Data de inscriere : 16/02/2013

Midsummer's dream Empty
MesajSubiect: Re: Midsummer's dream   Midsummer's dream EmptyDum Feb 24, 2013 12:21 am

Chicotise de cum aflase ca isi speriase partenera si de la compliment chiar. Se apropiase de urechea ei, zambind in coltul gurii si ii soptise lent si usor:
- Inca ma placi? Ce dragut...!
Adevarul era ca nu stia sigur daca lucrul acesta era de bine sau mai mult de rau, totusi mai avea sentimente fata de tine chiar fosta ta prietena?
- Da stii ca in viata pe care am ales-o ambii, e chiar imposibil sa ai o relatie. Dar, asta nu ne impiedica sa fim prieteni... i-a zis usor, venind in fata ei si dandu-i drumul din imbratisare.
- Cu beneficii! Adauga, insa, imediat si isi trecu mana direct catre zonele private ale tinerei blondei, atingand foarte incet in zona aceea.
Nu a putut intelege de ce s-a intimidate asa rau pe langa el, mai ales ca aveau in trecut comun ce i-au pus pe amandoi in multe situatii si i-au indemnat la multe prostii. Interesanta mai devenea fata cu trecerea timpului si il facea pe acesta putin confuz, poate mai rau chiar.
Sus In jos
Misty

Misty


Mesaje : 4
Data de inscriere : 22/02/2013

Midsummer's dream Empty
MesajSubiect: Re: Midsummer's dream   Midsummer's dream EmptyLun Feb 25, 2013 3:34 pm

Cum putea oare sa fie atat de direct si sa intrebe fosta sa iubita daca inca il mai place? Omul asta putea fi chiar ingrozitor, atat de mult incat chipul meu iar se inrosise. Apoi a zis ceva despre viata noastra de asasini si ma cam calma atunci cand a mentionat de prietenie. Da, imi placea asta. Pe urma a adaugat ca nu orice fel de prietenie, ci aceea unde se intretine relatii intimie cu partenerul, iar ca sa ma faca sa inteleg mai bine... incepuse sa imi mangaie sensibilitatea.
M-am incalzit si umezit in cateva secunde de la atingerile sale, corpul meu avand reactii. Eram sigura ca el si daca ma omora tot incalzita deveneam.
- Nu, Jaejoong...stai...i-am zis slab, insa imi placea mangaierea sa atat de mult ca mi-am schimbat vorba:
- Ah...continua....
Si imediat genunchii mei se indepartau unul fata de altul, lasand si mai multa accesibilitate. Stiam cat de mult dorea sa domine, asa ca eu nu actionam inca pe trupul acestuia, desi il doream atat de mult ca ma durea in interior.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Midsummer's dream Empty
MesajSubiect: Re: Midsummer's dream   Midsummer's dream Empty

Sus In jos
 
Midsummer's dream
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: Lacul-
Mergi direct la: