Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Love of first sight[Pivate with Yunho]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hyo Jin

Hyo Jin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013
Localizare : Behind you!!

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyMar Feb 19, 2013 8:03 pm

Niciodata nu puteam sa scap fara vreo misiune asa ca astazi seara ma pregateam pentru una. Trebuia sa omor un milionar a carei zi era astazi si pe langa asta era si traficant de droguri. Dupa ce am iesit din dus, fiind infasurata numai cu un prosop m-am dus la oglinda si mi-am prins parul intr-o coada si mi-am aranjat bretonul iar dupa am inceput sa ma machiez. Cand am terminat cu toate astea m-am dus si mi-am deschis dressingul si mi-am ales niste pantofi cu toc de culoare alba si o rochie alba spre crem care nu avea bretele. La sani era stransa si foarte sclipitoare iar jos avea un fel de puf si o frumoasa fundita de culoare albastra deschis. Dupa ce m-am imbracat cu rochia m-am uitat in oglinda si am inceput sa ma aranjez cu mare atentie. In urechi mi-am pus niste cercei foarte frumosi iar la gat un lantisor cu o inimoara draguta. Totul era perfect iar eu eram pregatita de petrecere dar nu inainte de a-mi lua o geanta unde mi-am pus pistolul. M-am incaltat rapid cu pantofii si mi-am pus geanta pe umeri in timp ce pe umeri, fiind mai frig afara mi-am pus un sacou elegant pentru a nu racii sau ceva de genul asta. Oricum fiind asasin sunt obisnuita cu mii de chestii printre care frig sau caldura excesiv de mare. Pana la urma se potriveste ideea de "Riscurile messeriei". Dupa ce am iesit din casa,a venit cineva dupa mine si m-a dus direct la aceea petrecere extravaganta. Privirea mi se duse catre locul unde era facuta iar asta ma facu sa oftez usor. Ce loc imens dar el era milionar nu era o mare problema cu asta. Am intrat inauntru si mi-am dat jos sacoul punandul intr-un loc mai ferit de celelalte lucruri iar poseta am pus-o chiar sub sacou. Un oftat imi iesii printre buze gandindu-ma ca este mult mai greu ca fii imbracata in rochie pentru ca nu am unde sa imi tin pistolul si trebuia sa imi iau o poseta si pe aia sa o ascund bine si sa nu las pe nimeni sa caute in ea. M-am uitat din nou la poseta, pentru ultima data de data asta si m-am dus la bar de unde mi-am luat ceva de baut cu alcool dar nu foarte mult, pana la urma eram la munca iar dupa m-am pus la o masa incepand sa inspectez cu atentie fiecare om si invitat de acolo. Am mai salutat lumea iar dupa privirea mi se lipii de cel pe care trebuia sa il omor. Va fi destul de greu dar voi trece si peste asta. Dupa ce minute in sir privirea mi-a fost fixata pe tinta, aceasta mi-a fost furata de un baiat foarte dragut cu un par de culoare satena. Un zambet larg imi aparu pe chip incepand sa il analizez. Imi place ce vad dar pana la urma trebuie sa fiu pe pozitii si sa nu imi distrug concentrarea cu alte lucruri, cum ar fi unul dintre invitati care arata extrem de bine.
Sus In jos
Yunho
Admin
Yunho


Mesaje : 37
Data de inscriere : 16/02/2013

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyMar Feb 19, 2013 9:48 pm

Ma miram ca am mai fost si eu invitat la petreceri fara pusca in buzunar, servieta, rucsac sau altele, desi tot mi-am luat cateva arme ascunse, punandu-le in buzunarele din dos ale sacoului. Imi cam placea sa fiu precaut, mai ales cu viata asta nu se stie niciodata ce se putea intampla. Pentru prima data, purtam o pereche de pantofi lacuiti, negrii, o pereche de pantaloni de stofa albastrii inchisi, o camasa, mai deschisa la culoare decat pantaloni, cravata neagra si sacoul ce l-am asortat cu restul tinutei. Priveam acele ceasului de la mana si zambeam usor, observand ca la petrecerea luxoasa trecusera 20 de minute fara nici o intamplare nefavorabila. Eram mandru sa stiu ca era prietenul meu e petrecaretul si ca nu avea sa iasa cu scantei de aici. Sau cel putin asta speram eu.
M–am dus apoi catre noua invitata sosita, singura ce imi placea de la petrecerea respectiva. Ma atrase mai intai tinuta ei, foarte eleganda si comoda, atat de bine lucrata incat iesea usor in evidenta intr-o incapere, pe urma am vazut si chipul acoperit de mult machiaj, da eram sigur ca sub masca aceea era la fel de draguta.
Cand m-am simtit inspectat la randul meu, am devenit putin timid si am zambit in coltul gurii ca sa ascund asta. In acelas timo lucru banal si respectiva mi-a dat puterea si convingerea sa o invit la dans, numai bine ca melodiile incepusera sa se schimbe cu unele chiar bune.
M–am apropiat de masa ei, aplecandu-ma ca sa ajung la acelas nivel cu ea si am intrebat-o bland si suav:
-Domnisoara, imi acordati acest dans?
Nici nu stiu cum de a venit la mine forta aceasta magnetica de parca as fi chemat de catre o hipnoza sa ma duc acolo si tocmai aflasem finalul.
Sus In jos
Hyo Jin

Hyo Jin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013
Localizare : Behind you!!

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyMier Feb 20, 2013 9:20 am

Seara era chiar plictisitoare si nimeni nu scotea scantei. Pana la urma trebuia sa scot eu acele scantei dar nu tocmai acum. Nu aveam de gand sa omor un om in vazul tuturor. Un oftat imi iesii printre buze iar dupa am luat o gura din lichidul dulceag in pahar, la final incepand sa dau cu limba peste buze. Nici mult nu trecu ca acele melodii incepusera sa se schimbe usor, devenind din ce in ce mai romantice si lente iar toti barbatii incepusera sa isi i-a partenerele la dans. Un zambet imi aparu pe buze vazand cum toata lumea dansa asa de frumos, era dragoste in aer pana la urma. Nici bine nu trecu pentru ca am auzit o voce chiar langa mine si m-am intors usor pentru ca nu ma speriasem. Nu puteam sa ma las speriata tocmai de asta, sunt asasin pana la urma. Cand am observat ca era chiar baiatul care imi atrasese atentie, obrajii imi prinsera o culoare rosiatica si nu prea mai stiam ce sa mai fac. Ohh doamne, a venit pentru ce? L-am ascultat cu atentie si am vazut iar mana intinsa spre mine. Ohh doamne, ma invita la dans. Un zambet mi se asternu pe chip iar dupa mi-am pus mana in palma sa.
- As fi incantata sa va acord acest dans, domnule, spun eu zambind galant
Trebuia sa fiu mai manierata chiar daca baiatul parea de varsta mea sau mai mare decat mine cu maxim cinci ani dar nu mai mult. Am inceput sa merg spre ringul de dans in timp ce am luat pozitia de dans necesara melodiei. Dupa ce am terminat si in final am inceput sa ma misc dupa melodie, privirea mi se duse catre chipul baiatului si l-am examinat cu atentie. Trebuia sa ma prezint acum sau macar sa zic ceva interesant, sa ma joc putin cu propriile mele cuvinte, sa fac conversatie. Nu trebuia sa stau ca o mumie caruia ii era rusine sa zica ceva. Daca mie imi era rusine de un baiat atunci ce rost mai avea sa fiu asasin? Cum as putea sa omor pe cineva daca m-as fi indragostit de el? Doamne ce idiotenii dar sincer, vorbind de asta nu as putea cred sa il omor pe acest baiat. Ar fi fost pacat sa nu mai fie pe aici si sa nu apuc sa ma cunosc cu el sau chiar sa dansez cu aceasta.
- Numele meu este Hyo Jin dar prietenii imi mai spun si LE. Este mult mai usor. Incantata de cunostiinta si multumesc pentru ca mai invitat la dans, spun eu chicotind incet
Poate ca ma inrosisem destul de rau in obraji asa ca mi-am dus chipul cam pe la gatul sau incat sa nu observe asta iar cand mi-am revenit am tras aer in piept iar dupa am revenit la nivelul normal, unde trebuia sa imi fie si chipul de prima data. Nici nu stiu cum mai trecea timpul, imi placea tipul la nebunie si parca ma pierdeam in sentimente sau poate ca in muzica iar timpul trecea din ce in ce mai repede pe langa noi.
Sus In jos
Yunho
Admin
Yunho


Mesaje : 37
Data de inscriere : 16/02/2013

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyMier Feb 20, 2013 11:28 am

Eram fericit ca imi acceptase cererea de a merge cu mine la dans, se pare ca universul chiar functiona dupa intuitie. Am zambit galant, fara a comenta nimic, numai am aprobat incet din cap, in timp ce pasii mei o luasera lent spre ringul de dans. M-am simtit putin jignit in legatura cu faptul ca m-a facut domn, nu credeam ca paream atat de batran, insa eram sigur ca avea sa imi treaca cu asta.
Am analizat-o in timp ce isi crease pozitia, viziunea ochilor mei plimbandu-se din cap pana in picioare atunci. Era chiar mai dragut acum decat o vazusem eu de la departare cu cateva clipe in urma. M-am bucurat ca avea sa iasa bine aici, ca si cand ar fi o bucurie enorma. M-am simtit si analizat imediat si chipul meu incepea sa prinda o culoare putin mai rosiatica, dandu-mi ochii in jos ca sa nu se observe, desi a mers totul bine inca nu aveam increderea necesara. Ma bucuram ca macar dansul ma mai calma si eram in pas cu linia melodica dar si cu ritmul de dans al fetei si am observat cum, pe moment, nu facusem nici o incurcatura. Chiar ca avea sa iasa bine lucrul acesta.
Venise si momentul in care imi doream cu disperare sa ii aflu numele si ca si cand intuise ideea din mintea mea mult prea incurcata in acele momente, acesta mi-l daruise.
- Ce nume frumos... am zis slab, ca si cand eram captivat de tonul acela dulce al vocii si vrajit de ochii ei.
Mi –am amintit cu greu ca eu nu m-am prezentat si mi-am scuturat putin capul, caci eram mult prea retinut sa retin numele acela magic, numele partenerei din noaptea respectiva.
Imediat ce se apropiase de gatul meu mi-a dat prilejul chiar bun sa imi trec bratul la spatele ei si sa o prind de talie, lipind-o si mai mult de mine, aproape imposibil.
- Numele meu este Jung Yunho, mi se mai zice si Yun.... m-am gandit eu sa ma prezint asa, cu precautie si sa nu ii dau porecla mea de asasin, inca nu o cunosteam prea bine si deja credeam ca amestec sentimentele cu meseria, o greseala imensa pe care numai un om ca mine putea sa o faca.
- Imi place mult de tine... i-am zis cand m-am apropiat de urechea ei, ignorand faptul ca lucru respectiv suna foarte ciudat, mai ales daca conversatia deabia incepuse si nu ii cunosteam deloc personalitatea, o alta prostie ce o puteai face e sa te indragostesti de imagine, nimic mai inuman ca lucrul respectiv nu exista.
- Cati ani ai? Mi-am facut, iarasi curaj sa o intreb, in cele din urma, desi stiam ca nu e frumos sa intrebi asta o domnisoara. Insa daca nu luam in considerare si factorul acesta aveam sa intru la corupere de minori, in cazul in care nu era major si mintea mea deja zburasera la unsprazece mii de chestii deodata.
Sus In jos
Hyo Jin

Hyo Jin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013
Localizare : Behind you!!

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyMier Feb 20, 2013 8:29 pm

M-am uitat cu atentie la baiat si am inceput sa ma misc dupa ritmul melodiei si dupa miscarile lui. Chiar era galant si dragut iar cand a inceput sa se prezinte am inceput sa zambesc si mai larg. Imi placea foarte mult numele Yunho si puteam recunoaste asta foarte repede si usor. Nu puteam decat sa zambesc si asta ma facea fericita. Baiatul era chiar dragut si se pare ca in inima mea de asasin a intrat cineva care m-a facut sa ma indragostesc de el. Ma gandeam la numele meu si am dat usor din cap la baiat si am spus printre buze un mic multumesc in timp ce m-am inrosit usor. Cand acesta s-a apropriat de mine, am inceput sa zambesc iar cand l-am auzit m-am topit de-a binelea. Ma simteam in rai si puteam sa recunosc asta. Parca imi venea sa tip in gura mare ca imi place de el dar pana la urma doar m-am abtinut si m-am dus langa urechea lui in timp ce zambeam larg.
- Si mie imi place foarte mult de tine. Poate pare ciudat dar asta simt....adica ma innebunesti de-a binelea, spun eu oftand usor
Ce ciudat putea sa sune acest lucru. Nimeni nu ill putea intelege, cine ma vedea zicea ca sunt nebuna si imi arunca cu ceva in cap. Hai serios, sunt si eu normala si chiar daca sunt asasina am si sentimente fata de unele persoane, desigur nu pot avea fata de persoanele pe care le doresc moarte asta era prima regula a mea, dar tipul era unul normall deci nu era o problema. Cand i-am auzit intrebarea m-am uitat dragut la el si am zambit slab.
- Am 20 de ani, dar tu?, intreb eu chicotind usor.
Simteam ca ma prinseses mult mai bine de talie in timpul dansului asa ca mi-am dus chipul pe umarul sau si mi-am prins mainile in jurul gatului sau. Ohh doamne, ma simteam ca in rai. Eram asa de nebuna dar brusc din aceasta visare mi-am dus ochii pe ceas si pe invitat care pleca undeva pentru cateva clipe. Acum era si momentul meu. Ohhh doamne cum pot sa fac asta?
- Imi pare rau dar trebuie sa fug, voi revenii imediat, adica promit.....nu stiu. Revin, scuze umpic, spun eu oftand usor
Doamne, chiar de fata de tipul pe care il placeam la nebunie. Hai serios. M-am dus si mi-am pus sacoul pe mine iar dupa mi-am luat geanta pe umar si am inceput sa fug dupa invitat chiar daca eram pe tocuri pana la urma trebuia sa fac si asta. Aceasta intra intr-un loc mai retras iar eu m-am pus pe un colt incpeand sa pandesc omul care trebuia sa il omor si pentru cateva minute chiar imi venea sa ma dau cu capul de perete gandindu-ma la Yunho. Ohh ce fraiera pot fi!
Sus In jos
Yunho
Admin
Yunho


Mesaje : 37
Data de inscriere : 16/02/2013

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyJoi Feb 21, 2013 12:18 am

Imi cam placea zambetul placut al tinerei mele partenera. Ce putea fi mai frumos in viata decat sa vezi puritatea si sinceritatea zambetului unei femei? Era ca si cand iti lua toate grijile de pe umeri si le arunca intr-o groapa de gunoi, cu care nu vroiai sa ai de a face. Imediat ce imi multumise si chipul meu fu acaparat de un zambet, la fel de sincer ca pana atunci.
Iata ca dupa mica mea declaratie si bruneta se apropiase de mine si isi recunoscu sentimentele. Deci chiar era dragoste la prima vedere? Mitul acela in care el nu credea? Cum se intamplau minunile acestea in cele mai ciudate moduri posibile.
- Nu pare deloc ciudat... am recunoscut, in timp ce m-am izbit de miasma pielii ei, imediat ce ma apropiasem de gatul acesteia, dorindu-mi sa o sarut acolo. M-am abtinut tare greu, mandru si bucuros ca inca ma mai puteam stapani, chiar daca dansam pe o melodie lenta cu o domnisoara draguta.
Mi s-a calmat sufletul cand mi-a zis varsta ei, stiind ca nu aveam cum sa intru la corupere de minori dupa.
- Eu sunt cu doi ani mai mare... i-am raspuns stiind ca e drept sa fac lucrul acesta, mai ales ca ea deja imi oferise informatia asupra primaverilor ei.
Cand isi incolacise mainile la gatul meu aveam si mai mare dorinta sa o sarut, insa cand m-am apropiat, am putut observa teama aceea a chipului ei, intrebandu-ma la ce se gandea, asa ca nu am mai actionat in niciun mod.
- Nu e inca ora 00:00 ca sa imi plece Cenusareasa, stii? I-am zis zambind cand incepea sa devina panicata si sa arate ca vrea sa o ia la fuga in orice clipa si moment.
Agitatie ei ma punea pe ganduri si incepeam sa imi pun unele intrebari in legatura cu asta. Doar nu credeai ca voi sta degeaba cand ea avea sa fuga asa dintr-o data, nu? Nu eram deloc genul acela de print ce sa o caute a doua zi cu pantoful, mai ales ca aceasta nu lasase nimic in urma.
Am mers mai lent dupa ea, urmarind-o pana fara, dar evident ca m-am ascuns, primul meu gand a fost ca dorea sa fie pentru cateva momente singura, sa isi mai calmeze inima. Era norocoasa daca putea face asta, caci eu nu prea puteam atunci. Nu puteam sa nu observ din nou cum era agitata inca o data, de parca eram eu la o misiune care nu imi placea. Insa parea mult prea normala pentru mine ca sa fie asasina, plus unde sa ascunda armele letale?
Apoi i-am privit geanta si mi-am dat seama de tot. Acolo trebuia sa fie ori machiaj, ori o deghizare pentru ceva periculos, iar cum poseta nu parea destul de incapatoare pentru fardurile unei domnite, trageam mai mult spre a doua varianta.
Sus In jos
Hyo Jin

Hyo Jin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013
Localizare : Behind you!!

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyJoi Feb 21, 2013 11:19 am

L-am ascultat cu atentie pe baiat si am zambit dragut. Chiar eram bucuroasa ca nu era foarte mare iar cand a trebuit sa plec eram si mai suparata si intr-un fel sau altul vesela pentru ca nu dorea sa fac acest lucru. Pe langa asta asta eram Cenusareasa lui si asta ma facea din ce in ce mai fericita. M-am lipit de acel perete si am oftat din ce in ce mai tare. Eram o fraiera si asta o credeam din tot sufletul.
- De ce am plecat de langa el? De ce? De ce l-am lasat acolo?, intreb eu in timp ce imi dau cu o palma in cap
Simteam ca trebuie sa ma razbun pe mine insumi.
Privirea mi se duse asupra tipului pe care trebuia sa il omor cum pleca mai departe si m-am gandit sa stau putin mai departe, stiind deja unde trebuia sa se duca. Intr-un fel sau altul ma simteam prost si incomoda, nu numai pntru ca imi lasasem baiatul viselor singur si eu am plecat exact ca o Cenusareasa. Ce naiba? Stiam ca mereu am urat desenul ala doar pentru ca fata trebuia sa plece si sa strice toate frumusetea. Am mers putin mai in fata fiind sigura de ceva de data asta! Eram urmarita si de asta eram foarte sigura. Oare sunt bodyguarzii tipului? Oare chiar am fost descoperita? Doamne dar am avut grija cand vine vorba de o dezghizare si subtilitate. Cum naiba au aflat ca sunt asasina? Poate ca pur si simplu mi-au cautat in geanta dar nu stiu... pistolul de inca acolo sau nici eu nu stiam cum au aflat. Am oftat usor si mi-am scos pistolul care desigur nu s-ar fi auzit pentru ca era unul silentios si m-am deslipit de peretele pe care stateam.
- Ce o fi o fii, daca o sa trebuiasca sa stau mult dupa asta pentru al omora si nu voi mai ajunge la printul meu nu am ce sa fac, spun eu incet incat sa aud numai eu
M-am dus mai pe mijloc si am intins pistolul in fata stiind sigur ca dupa perete era cineva care ma urmarise tot drumul asta doar ca mi-am dat seama cam greu. Prost pentru un asasin sa fie indragostit. Mi-am pus degetul pe tragaci in timp ce ambele mele maini erau pe pistol.
- Iesi afara, oricine ai fi. Stiu ca mai urmarit tot drumul, spun eu cu tonul mai ridicand vrand sa ma auda persoana care se furisa.
Nu aveam chef de oameni care sa imi strice misiunea. Ceream asa de mult incat sa il omor pe tip repede si sa ma intorc la Yunho? Sau daca stateam si ma gandeam mai bine tipul ar fi fost super sa se omoare singur, m-ar fi scutit de multe lucruri.
- Hai odata, iesi. Nu o sa stau sa ma rog, pentru ca chiar doresc sa ajung la baiatului viselor mele inapoi, spun eu nervoasa
Cred ca eram asa de nervoasa incat aproape era sa ii omor pe toti din jurul meu. Nu era de bine cand ma enerva cineva pentru ca faceam ravagii peste tot.
Sus In jos
Yunho
Admin
Yunho


Mesaje : 37
Data de inscriere : 16/02/2013

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyJoi Feb 21, 2013 12:45 pm

Am calculat un lucru gresit, caci imediat ce am inceput sa o urmaresc pe printesa mea, aceasta m-a si simtit. Da ce intuitie poti avea sa iti dai seama de asta chiar daca persoana care te urmareste era foarte departe de tine? Aceste abilitati numai erau asa de asasin, mai degraba erau abilitati de spion. Am tacut in timp ce isi tinea discursu de a ma arata, nu doream chiar sa ies in vaz atat de repede, imi cam placea sa o veghez de la distanta. Mai ales in situatia in care stiam ca aveam un pistol indreptat spre mine gata sa isi arate farmecul in orice clipa. Am oftat si m-am gandit ca ar fi mai bine sa ma arat pana ce partenera mea nu avea de gand sa omoare peretele si sa atraga mai multa atentie asupra ei, ca si cand nu ar fi de ajuns ca o are pe a mea.
Am iesit de dupa perete si am privit-o inapoi, in special ca arma ei era indreptata la fix spre mine.
- Ai de gand sa-ti omori baiatul viselor tale? Am intrebat-o la fix, incantat de ceea ce tocmai am auzit. S-ar parea ca aceasta ascundere a mea a dat si roade bune.
Am venit, fara frica in apropierea ei, luand-o direct de incheietura la mana care tinea arma si am dat-o intr-o parte, privind-o in ochi. Am vazut si intre timp la perfectie victima ce dorea sa o asasineze, printre copaci si deja stiam ce trebuia sa fac.
- Ai uitat ceva pe ringul de dans, Cenusareaso...i-am zis atat de calm, de bland si de ferm incat uimeam toate astrele cu asta.
M –am apropiat de chipul ei, aplecandu-ma putin si mangaindu-i obrazul, in timp ce cealalta mana a mea tot aluneca pe bratul unde isi tinea arma si l-am intins in spate, degetul meu strecurandu-se parca singur in tragaci. Mi-am lipit puternic buzele de ale sale, in timp ce am inceput sa o sarut cu toata pasiunea din mine. Apoi am apasat arma letala si am urmarit putin glontul ce ajunsera fix in victima, insa eu tot mi-am continuat treaba, inchizandu-mi ochii chiar dupa ce barbatul cazuse la pamant si am dus si al doilea lucru la bun sfarsit.
Iar apoi i-am pus metalul fierbinte, datorita lucrului ca tocmai a fost folosit, in poseta ei si am incheiat sarutu, deschizandu-mi privirea.
- Te joci cu niste jucarii cam periculoase... i-am zis cu un zambet mai viclean si o privire malefica.
Sus In jos
Hyo Jin

Hyo Jin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013
Localizare : Behind you!!

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyVin Feb 22, 2013 4:24 pm

Ma uitam in fata si asteptam ca baiatul sau fata sa iasa dupa perete, oricine ar fi desigur. Nu prea mai aveam rabdarea necesara pentru acest lucru. Dupa ce am observat ca dupa peretele acelea iesii chiar printul meu, am intepenit toata si nu am mai stiut ce sa fac. Doamne, de ce naiba era el aici si de ce naiba m-a urmarit? Nu putea si nici nu trebuia sa ma vada cu o arma in mana, trebuie sa par intr-o zi si eu o fata normala dar se pare ca nu prea am nimerit ziua potrivita. Oricum baiatul nu prea pare deloc speriat si foarte socat si nu prea intelegeam de ce. Oare era pana si el asasin? Haide ca asta chiar nu se putea intampla. Era o totala nebunie si nu o puteam crede. Cand l-am auzit vorbind, obrajii mi se facusera rosii pentru ca imi dadusem seama ca totusi i-am zis lui ca este baiatul viselor mele, lui si nimanui altcineva. Ce fraiera puteam sa fiu si eu in unele momente. Ma lua gura dinainte si nu puteam sa fac din gura. Un oftat imi iesii printre buze.
- Nu prea cred ca tu trebuia sa auzi asta, spun eu incepand sa ma inrosesc toata. Dar na, nici nu puteam sa imi imaginez ca baiatul de care ma indragostesc va venii dupa mine si va vedea ca sunt asasina si pe langa asta sa nu fie deloc mirat, spun eu inrosindu-ma din ce in ce mai tare in obraji.
Cand ma prinse de mana si imi lua mana si arma in mana sa, m-am lasat purtata de val iar cand l-am auzit ca incepe sa vorbeste si zice ca am uitat ceva pe ringul de dans si pe langa asta imi mai zicea si Cenusareasa. am inceput sa ma topesc de-a binelea.
- Ce am uitat? Adica... pantofii ii am in picioare, nu inteleg ce as putea uita, spun eu mirata
Nu prea puteam sa inteleg ce dorea baiatul sa zica dar cand incepu sa imi mangaie obrajul si sa intinda arma spre victima mea am ramas socata dar am tacut din gura. Cand i-am simtit buzele lipite de ale mele si pe langa asta arma cu care a inceput sa traga in cel pe care trebuia sa il asasinez. Sarutul era din ce in ce mai pasional iar eu am raspuns in aceelasi loc. Dupa ce aceasta baga pistolul in geanta si rupse sarutul incepand sa vorbeasca, mi-am muscat buza inferioara uitandu-ma la baiatul din fata mea.
- Dar de tine ce pot sa zic? Si tu te joci cu aceeasi jucarii. Nu prea am ce face, spun eu uitandu-ma la baiat cu atentie
Ma uitam la baiat si m-am inrosit la chip, muscandu-mi in continuare buza. Imi placea la nebunie de el asa ca la final l-am prins in brate, lipindu-ma de el iar dupa i-am sarutat scurt buzele, parca eram hipnotizata de el.
Sus In jos
Yunho
Admin
Yunho


Mesaje : 37
Data de inscriere : 16/02/2013

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyVin Feb 22, 2013 9:40 pm

Chiar ca nu ma soca ispita unei arme letale, mai ales ca era ansamblu meu preferat, ii poti numi chiar si cei mai buni prieteni ai omului. Cum altii aveau caini, pisici sau alte animale, asa eram eu cu armele. Nu am zis ca tanara va fi socata de lucrul acesta avand in vedere ca ea are pistolul indreptat spre mine, gata sa apese in orice moment.
- Dar totusi, am auzit asta. Ce ai de gand sa faci acum? Am intrebat-o tot plastificand un zambet mare si larg pe chip. Nu e nimic si eu sunt indragostit de tine, deci cred ca asta ar insemna ca suntem chit, nu-i asa?
Imi venea sa rad atunci cand mi-a zis de pantofi, insa am tacut si am lasat-o sa continue. Incepea sa mi se para si mai draguta. Cat de perfecta sa fii?
Am vazut ca mi-a primit sarutul si nu m-a respins, deci aveam o sansa foarte mare in legatura cu lucrurile acestea.
- Eh... imi place sa ma joc cu ce e periculos, doar te-am abordat pe tine, nu-i asa? I-am zis tinerei tot zambind.
Am cuprins-o la fel cand imi daruise o imbratisare si am primit si eu sarutul daruit de ea, in acelas mod – mi-am inchis si deschis ochii chiar la final. Era scumpa si chiar o placeam, oricat de ciudat ar suna lucrul respectiv.
- Deci, printeso, ce ai de gand sa facem acum? Ne intoarcem unde ne-am cunoscut, adica pe ringul de dans? Mergem sa iti iei banii sau mergem la o plimbare nocturna sub clar de luna?
M-am apropiat de gatul ei, mirosindu-i splenditul parfum.
- Eu, unul, prefer ultima varianta... am spus, intr-un mod in care sa nu sune ca si cand as fi presat-o.
Sus In jos
Hyo Jin

Hyo Jin


Mesaje : 16
Data de inscriere : 17/02/2013
Localizare : Behind you!!

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyDum Feb 24, 2013 8:39 pm

Ma gandeam mai bine la ceea ce zicea baiatul si intr-un fel sau altul toate astea aveau si ele un sens ce este drept. Am oftat usor si m-am gandit mai bine la toate prostiile pe care le-am scos pana acum pe gura. Doamne, daca taceam filozof ramaneam. M-am uitat la baiat si i-am zambit dragut, gandindu-ma la un raspuns jucaus ca si venit de la LE.
- Well....pentru ca ai aflat asta va trebui sa te omor. O sa fim chit in alta viata. Cand imi pare rau, dar nu trebuia sa aflii asta, spun eu oftand usor
Desigur ca nu ii puteam face rau dar pana la urma am plecat mai in fata ca si cum as vrea sa il las in pace. Jucam si eu unpic teatru pentru ca nu supara pe nimeni pana la urma. Aproape ca imi venea sa rad dar m-am abtinut cu greu sa nu fac acest lucru. Vedeam ca pe baiat chiar il amuzau replicile mele si imi placea asta, pana la urma cam asta doream si ma bucuram cand facea asta. Ma uitam cu un ochi in spate la baiat ca si cum as fi asteptat ceva romantic sa faca chiar daca fugisem mai devreme si pe langa asta ii spusesem ca vreau sa si omor, a doua ora pe ziua de azi. L-am auzit la faza cu periculosul si am zambit larg si pervers intr-un fel sau altul.
- Mmm....bad boy. Ma innebunesti. Deci pana la urma eu chiar sunt un lucru periculos. De cand asteptam asta, spun eu incepand sa rad
Awww deci se pare ca paream dura sau ceva de genul asta sau pur si simplu eram printesa din povesti care dorea numai bine? Ma rog, Cindarella nu era asasina si cu siguranta si-a pierdut pantofii si eu inca ii aveam in picioare. Va trebui sa imi invat replicile si ceea ce trebuie sa fac de azi incolo pentru ca nu prea sunt buna in rolul ei, dupa cate observ. Cat timp ma gandeam eu la toate astea baiatul incepea sa vorbeasca dragut cu mine si m-am uitat la el.
- Pai draga Yunho.... nu stiu ce sa zic. Banii mai pot astepta, dansul nu prea ma mai atrage dar plimbare la miezul noptii cu tine si pe langa asta si luna plina ma topeste de-a binelea. Poate ne oprim si la malul lacului, ne sarutam, facem dragoste si facem si un roman de dragoste cu povestea asta. Ma rog, chiar mi-ar placea plimbarea, spun eu zambind dragut catre el
M-am dus pana la el si l-am prins de mana zambind dragut iar dupa l-am sarutat usor pe buze. Era foarte dragut si chiar incepeam sa il iubesc la nebunie, in final am dat de un print in toata regula. Asta imi dorisem si asta primisem.
Sus In jos
Yunho
Admin
Yunho


Mesaje : 37
Data de inscriere : 16/02/2013

Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] EmptyLun Feb 25, 2013 11:13 am

M-am impancientat putin atunci cand mi-a zis despre omor. Nu putea sa doreasca cu adevarat asta. Iar cam pentru cateva momente ma cam convinsese in privinta faptului implinit. Urmarind-o deveneam si mai panicat, chiar imi dadea impresia pentru cateva secunde ca vorbea foarte serios.
- Nu te considerai ceva periculos? Am intrebat-o privind-o si facand pasi lenti pana la ea.
Am ascultat-o atent in timp ce imi raspunse intrebarilor si chiar am inceput sa zambesc suav. Sinceritatea ei nu inceta sa ma uimeasca. Era chiar ca un magnet pentru mine, iar eu eram complet facut din fier. Imi era greu sa nu ma supun dorintelor ei.
- Imi plac ideile tale.... toate suna bine.... am zambit imediat suav, in coltul gurii.
I-am raspuns sarutului de cum mi-l oferise, apoi m-am aplecat catre urechea ei si am suflat mult aer cald intr-acolo, inainte de a-i sopti urmatoarea faza:
- Mergem, printeso?
Nu ca as fi asteptat oricum raspunsul, i-am prins numai mai bine mana in bratul meu si am luat-o, exact cum isi dorise pe langa lac. Era totul mai mult decat perfect, singura lumina venea din partea lunii, iar stralucirea apei dadea un aspect aparte. Numai apa se mai misca atunci, caci tot restul naturii, adormea in intuneric. Copacii deveneau infasurati in umbra, crengile lor lasate pareau ca si cand ne-ar ocroti, multi greieri se auzeau in departare, insa melodia lor inceta dupa un timp.
M-am oprit acolo si am admirat mingea alba de foc ce oferi sclipiri la tot ce era in jurul nostru si mi-am adus imediat partenera in fata mea, infasurandu-mi ambele maini la trupul ei. Mi-am pus si buzele pe umarul ei, ca sa pot sa-mi odihnesc putin capul, dar mai ales sa fiu si mai aproape de parfumul ei sublim, placandu-mi lucrul acela la culme. Eram vrajit de neastamparatul ala de Cupidon si nici nu mi-am dat seama, dar nici nu am putut sa il opresc. Am oftat bland, lasandu-mi suflu purtat de vantul serii pana la apa racoroasa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty
MesajSubiect: Re: Love of first sight[Pivate with Yunho]   Love of first sight[Pivate with Yunho] Empty

Sus In jos
 
Love of first sight[Pivate with Yunho]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RPG :: Petreceri-
Mergi direct la: